Polski

Jako Prezydent elekt na rok 2017 mPolish Flagam ambicje dalszego rozwoju

organizacji IEEE poprzez zwiększenie zaangażowania członków oraz wzrostu znaczenia i wartości naszej organizacji.

Moim celem jest wspieranie strategicznych planów zarządu IEEE poprzez dostosowanie priorytetów, alokacji zasobów, inwestycji finansowych i rozwoju technologii z długoplanowymi aspiracjami naszej organizacji.

Będę również dążyć do zachowania obecnych konstytucyjnych praw członków poprzez ochronę samorządowej struktury organizacji, opartej na balansie działalności oraz technicznej i regionalnej reprezentacji.

Cele

Jako IEEE 2017 prezydent elekt, moim głównym celem jest …

wzrost globalnego znaczenia i zaangażowania naszej organizacji.

Jako lider rozwoju, IEEE musi nawiązać głębsze związki z przyszłym pokoleniem inżynierów profesjonalistów. Jako IEEE 2017 prezydent elekt będę wspierała wysiłki usprawniające nasze kontakty ze światem technologi oraz lepiej pokazywać korzyści oferowane przez IEEE.

Poprzez użycie nowych procesów i odpowiedniego przedstawienia informacji, możemy polepszyć przekaz ważnych i istotnych treści na czas.

Aby to zrobić, powinniśmy współpracować z innymi organizacjami, aby polepszyć działalność wyszukiwarek, ułatwić dostęp do internetu, rozszerzyć interaktywne zdolności i aplikacje mobilne. Jako Prezydent-elekt 2017 będę popierać wysiłki w celu wprowadzenia rozwiazań, które umożliwią takie nowoczesne przekształcania w zakresie zmiany treści i jego przekazu.

Rozbudowanie wartości członkostwa IEEE

poprzez skierowanie uwagi w rozwój nowych technologii oraz oferowaniu profesjonalnej edukacji, która pomaga w rozwoju kariery. Praca inżyniera staje się coraz bardziej socjalna, interdyscyplinarna, przedsiębiorcza i globalna, przez co zmieniają się również potrzeby profesjonalnej edukacji. Możemy zapewnić członkom większy potencjał wspierając rozwój ich kariery przez specjalną ofertę edukacyjną związaną z profesjonalnymi certyfikatami IEEE.

O Wandzie:

Wanda Reder, członek IEEE, jest Głównym Oficerem Strategicznym w S&C Electric Company w Chicago, Illinois. Jest również dedykowanym liderem wolontariuszy i ekspertem w branży inżynierii. Z jej inicjatywy, jako prezydenta IEEE Power and Energy Society, powiększyło się członkostwo organizacji, ustanowiono fundusz stypendialny i wykreowano IEEE jako źródło informacji na temat ekspertyzy technologii sieci inteligentnych. W 2014 roku IEEE przyznało jej honorową nagrodę IEEE Richarda M. Embersona Award 2014.